Карта

Описова інформація

Назва об’єкта будівництва
Реконструкція нежитлової будівлі медвитверезника під адміністративно-побутовий корпус з гаражами для автотранспортного підприємства на вулиці Бічна Промислова, 9 в місті Червонограді
Статус
Затверджено
Інформація про замовника
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВОРС" (25238272)
Номер наказу
16-20/01-20
Дата видачі
28.01.2020
Адреса/Місцеположення
Львівська область, місто Червоноград, вулиця Бічна Промислова, 9

Обмеження та ТЕП

Обмеження Значення Опис
Гранично допустима висота буд. (поверховість), к-сть 10,0м
Максимально допустима щільність населення в межах житлової забудови відповідної житлової одиниці (кварталу, мікрорайону), чол/га Не встановлюється.
Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки, % Максимально допустимий відсоток забудови не встановлюється. Для виробничих територій мінімальна щільність забудови застосовується згідно додатку Г1 ДБН Б.2.2-15:2019"Планування та забудова територій" яка в даному випадку становить 13-65%.
Мінімально допустимі відстані від об’єкта, що проектується, до червоних ліній, ліній регулювання забудови, існуючих будинків та споруд, м До червоної лінії вул. Бічна Промислова - 2,5м ; до лінії регулювання забудови – 0,0 м . До споруд АЗС - 12,0м, до інших існуючих будинків і споруд згідно нормативних розривів ( побутових, протипожежних, санітарних тощо ) відповідно до ДБН Б.2.2.-12:2019 "Планування і забудова територій", ДБН В.1.1.7-2016 "Пожежна безпека об'єктів будівництва" з врахуванням ступеню вогнестійкості і категорії виробництва.
Охоронні зони об’єктів транспорту, зв’язку, інженерних комунікацій, відстані від об’єкта, що проектується, до існуючих інженерних мереж Охоронні зони та відстані від об'єкта до інженерних мереж : Водопровід (відстань від найближчих інженерних мереж до фундаментів об'єкта – не менше 5,0м ) ; Напірна каналізація ( охоронна зона по обидва боки від конструкції мережі – 5,0м відповідно до п. 17.1.2 ДБН В.2.5.-75 ; відстань від найближчих мереж до фундаментів об'єкта – не менше 5,0м .) ;Самопливна каналізація ( охоронна зона по обидва боки від конструкції мережі – 3,0м відповідно до п. 17.1.2 ДБН В.2.5.-75 ; відстань від найближчих мереж до фундаментів об'єкта – не менше 3,0м ); Підземна лінія електропередач до 1 кВ ( охоронна зона по обидва боки від конструкції мережі – 0,6м відповідно до п. 5 Правил охорони електричних мереж, затверджених постановою КМУ від 04.03.1997 № 209 ; відстань від найближчих мереж до фундаментів об'єкта – не менше 0,6м відповідно) ;Повітряна лінія електропередач ( охоронна зона по обидва боки від конструкції мережі – 2,0м відповідно до п. 5 Правил охорони електричних мереж, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 р. № 209, відстань до фундаментів об'єкта – не менше 2,0м ); Газопровід середнього тиску ( охоронна зона по обидва боки від конструкції мережі – 4,0м відповідно до розділу 4 Кодексу газорозподільних систем, затверджених постановою КМУ від 30.09.2015 № 2494; відстань від найближчих мереж до фундаментів об'єкта – не менше 4,0 м); Кабелі зв'язку ( охоронна зона по обидва боки від конструкції мережі – 2,0м відповідно до п.2 Правил охорони ліній електрозвязку, затверджених постановою КМУ від 29.01.1996 № 135; відстань від найближчих мереж до фундаментів об'єкта – не менше 0,6 м ). Проведення робіт в охоронних зонах без попереднього узгодження з їх власниками заборонено. Під час проектування забезпечити виконання діючих будівельних норм і правил.
Планувальні обмеження (охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, в межах яких діє спеціальний режим їх використання, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони, м Охоронні зони пам’яток культурної спадщини, межі історичних ареалів, зони регулювання забудови, зони охоронюваного ландшафту, зони охорони археологічного культурного шару, охоронні зони об’єктів природно-заповідного фонду, прибережні захисні смуги, зони санітарної охорони - відсутні . Відповідно до плану зонування території міста Червонограда, затвердженого рішенням Червоноградської міської ради від 19.03.2015р. № 774, земельна ділянка знаходиться , в зоні ГЕО-2.1 (території, де спостерігається просідання поверхні землі до 0,1 м ) та в зоні САН-1 ( санітарно-захисна зона підприємств з умовами забруднення повітряного басейну ). Врахувати вимоги ДБН В.1.1-5-2000 "Будинки і споруди на підроблюваних територіях і просідаючих грунтах" та ДБН В.1.1-12:2014 "Будівництво в сейсмічних районах України".
* Дані в процесі верифікації